Komex Kościerzyna

Sauna sucha

Sauna fińska


Sauna sucha inaczej nazywana jest sauną fińską. To, co przede wszystkim różni ją od tradycyjnej, parowej oraz mokrej to niezwykle wysoka temperatura! Wewnątrz potrafi dochodzić nawet do ponad 100 stopni. Coraz więcej osób natomiast decyduje się na montaż urządzeń we własnych domach, nic dziwnego, gdyż regularne korzystanie z niej pozwala oczyścić organizm oraz skórę. Ciało staje się bardziej jędrne. Nie da się także ukryć, że sesje w saunie wpływają pozytywnie na organizm, redukując napięcie  i odprężając. Stąd także wizyty w saunie suchej są szczególnie polecane osobom, które na co dzień narażone są na wzmożony stres.

Jak korzystać z sauny fińskiej, suchej?

W saunie tej powinno przebywać się stosunkowo krótko, do 10 lub 15 minut. Z uwagi na wysoką temperaturę, zaleca się osobom początkującym skorzystanie z dość krótkiego seansu. Do środka powinno się wchodzić z ręcznikiem, bez biżuterii, obuwia i innych dodatków. Po wyjściu zaleca się wykonanie zimnego prysznicu.

Oferujemy montaż saun typu fińskiego, pomagamy dobrać odpowiednie wymiary oraz udzielamy odpowiedzi na wszelkie pytania. Zapraszamy.

Zamówienia i dodatkowe informacje:
Tel.: +48 507 185 188
email: komex@onet.eu