Komex Kościerzyna

Nowość w firmie KRATKI – nowoczesne i stylowe piece Falcon i Thor

Nowość z firmy KRATKI, a mianowicie dwa stylowe piece wolnostojące THOR oraz FALCON.

THOR to nowoczesny piec wolnostojący o ciekawym geometrycznym kształcie, nie można przejść obok niego obojętnie. Komora spalania została wyłożona materiałem ACUMOTTE, dzięki temu temperatura spalania w piecu znacząco wzrasta oraz możemy cieszyć się ciepłem dłużej gdyż posiada on zdolności magazynowania energii.

Piec jest również wyposażony w system „czystej szyby”, więc możemy cieszyć się przejrzystą wizją ognia,a także zamiast szorowania resztek sadzy możemy usiąść wygodnie w fotelu i rozkoszować się pięknem płomieni tańczących w palenisku naszego pieca.

 


A oto piec FALCON, posiada on prostokątny kształt, lecz front został zaprojektowany by umożliwić nam obserwację ognia pod szerokim kątem. Piec posiada profilowaną płytę dolną wykonaną z ACUMOTTE, płyta obniża palenisko, przez co komora spalania zmieści większą ilość drewna.

FALCON jest prosty w utrzymywaniu czystosci. By go sprzątnąć wystarczy wyczyścić ruszt oraz opróżnić specjalny pojemnik na popiół. Dzięki zastosowaniu systemu „czystej szyby” o szklany front nie musimy się martwić.

Jeśli zainteresowały cię nowości firmy kratki, zapraszamy do salonu „KOMEX”, który znajduję się przy ulicy żurawinowej 61 w Kościerzynie.