Komex Kościerzyna

Kominki elektryczne

Kominki elektryczne doskonale prezentują się we wnętrzach zaaranżowanych w różnym stylu, są  łatwe w montażu i bezproblemowe w eksploatacji. To nie koniec, kominki na prąd, które wyposażone zostały w termowentylatory stanowią doskonałe, dodatkowe źródło ciepła. Liczne zalety sprawiają, że opisywane modele są dobrą alternatywą  do kominków tradycyjnych. 

 

Zalety Kominków elektrycznych: 

 

Kominki elektryczne mają wiele zalet, przede wszystkim nie musimy martwić się o dokładanie opału, pilnowanie i czyszczenie paleniska bądź  czyszczenie szyby. Znika także problem z kurzem oraz z zakupem drewna. Warto też wspomnieć o tym, że możemy dowolnie regulować temperaturę grzania oraz poziomu jasności płomieni.

 

 

Montaż kominka elektrycznego

Montaż kominków elektrycznych przebiega o wiele sprawniej niż modeli tradycyjnych. Przede wszystkim nie musimy zaprzątać sobie głowy takimi kwestiami, jak podłączenie do komina, przewody kominowe, doprowadzenie powietrza, zgoda kominiarza. Elektryczne kominki wolnostojące wystarczy tylko ustawić w wybranym miejscu, podłączyć do prądu i gotowe! 

 

Szeroki wybór kominków elektrycznych 

 

Wybór kominków elektrycznych jest bardzo duży, a to sprawia, że bez problemów można znaleźć model w 100% dopasowany do indywidualnych potrzeb. Dostępne są kominki w wielu wielkościach, w stylu klasycznym i nowoczesnym, wolnostojące i do zabudowy, z różnymi funkcjami. W przypadku problemów w wyborze najlepszego rozwiązania, warto poradzić się specjalistów.  

 

Kominek elektryczny Gdańsk

Nasza firma od lat zajmuje się kominkami. Oferujemy szeroki wybór palenisk oraz wkładów kominowych, na życzenie możemy we współpracy z architektami przygotować projekt zabudowy. Zapewniamy pomoc w wyborze odpowiedniego modelu oraz fachowy montaż. Działamy na terenie takich miejscowości jak  Kościerzyna, Gdańsk, Kartuzy, Bytów i okolice.  

 

Zapraszamy do współpracy, a w przypadku jakichkolwiek pytań do kontaktu.